O mnie

POLIGLOTA Biuro Tłumaczeń , właściciel serwisu www.exacte.pl, działa na rynku od dziewięciu lat i świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych ze wszystkich języków europejskich. POLIGLOTA to młody i elastyczny zespół profesjonalnych tłumaczy o najwyższych kwalifikacjach, którzy wielokrotnie sprawdzili się w pracy. Naszą dewizą jest dostarczenie najwyższej jakości usług po umiarkowanych cenach i w dogodny dla Państwa sposób.

POLIGLOTA posiada duże doświadczenie w przekładzie tekstów specjalistycznych z wielu dziedzin, takich jak integracja europejska, prawo europejskie, fundusze strukturalne, ubezpieczenia, ochrona środowiska, polityka społeczna, ochrona zdrowia, edukacja, samorząd lokalny i wiele innych.

Dowodem na to, ze świadczymy najwyższej jakości usługi jest fakt, że do grona naszych klientów należą Urząd Miasta Poznania (współpraca od 2001 r.; w 2004 r. byliśmy wyłącznym dostawcą usług tłumaczeniowych dla U. Miasta na podstawie wygranej procedury przetargowej), Starostwo Powiatowe w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (świadczenie usług tłumaczeniowych na podstawie zawartej umowy o współpracy), Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (obecnie już trzeci rąk z rzędu świadczymy usługi tłumaczenia pisemnego z języka angielskiego na podstawie wygranej procedury przetargowej),  Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich oraz wiele kancelarii adwokackich, biegłych rewidentów i radców prawnych, np. Kancelaria Radców Prawnych Jasiński i Jatczak, Kancelaria Radców Prawnych Aniukiewicz, Rynkowski i Partnerzy i AUDYT Kancelaria Biegłych Rewidentów. Do grona naszych klientów należą również Watin Leasing & Finance SA, Hochland AG, Biuro Inżynierii Transportu, BBI Zeneris, Raben Logistics, EMAX, Agencja Reklamowa JUST i wiele innych.

Posiadamy duże doświadczenia w tłumaczeniu tekstów przeznaczonych do publikacji i stron internetowych (szczegóły w załącznik przedstawiający doświadczenie w zakresie tłumaczeń publikacji książkowych). Na podstawie wieloletniej Umowy o Współpracy, Biuro Tłumaczeń POLIGLOTA wykonuje tłumaczenia na język angielski artykułów do Panoramy Polskich Miast i Gmin, dwujęzycznego miesięcznika promującego kulturę, historię i gospodarkę polskich miastk oraz współpracowaliśmy z dwumiesięcznikiem ROYAL WARSAW promującym naukę i kulturę polską.

Współpracujący z nami tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu specjalistycznym w wielu dziedzinach, posiadają uprawnienia tłumaczy przysięgłych, a kilkoro z nich pracowało na etacie tłumacza w Sekretariacie Generalnym Rady Unii Europejskiej.

Zachęcam Państwa do korzystania z usług Biura Tłumaczeń POLIGLOTA oferując współpracę z młodym i dynamicznym zespołem wykwalifikowanych, profesjonalnych tłumaczy gwarantującym wysoką jakość, terminowość i dogodne warunki korzystania z naszych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *